Çift Kişilik Nevresim Takımı

 Nevresim takımı ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Oldukça kullanışlı olan ve her evde birçok renk ve desende bulunan nevresim takımları evlerdeki temel ihtiyaçlardan biridir. Yazlık ve kışlık olarak hazırlanmış çeşit çeşit birçok model bulunur. Bu modelleri alarak evlerinizde hem kendiniz hem çocuklarınız hem de eve gelen misafirleriniz için kullanabilirsiniz. Her zevke uygun olan binlerce desende çift kişilik nevresim takımı modeli bulunur. Bu modeller içerisinde sizlerde kendinize en uygun modelleri seçebilirsiniz. 

 

Nevresim Takımı Model ve Çeşitleri 

Nevresim takımı çift kişilik nevresim takımı ve çift kişilik nevresim takımı olmak üzere başlıca iki kategoriye ayrılır. Bunlar da kendi içinde yazlık takımlar kışlık takımlar genç nevresim takımı ya da çocuk nevresim takımı şeklinde birçok çeşitten oluşur. Tek kişilik nevresim takımları genellikle gençler tarafından ya da çocuklar ve eve gelen tek kişi misafirler için kullanılır. Bunlarda sade ve desenli modeller vardır. Misafirler için daha sade ürünler tercih edilirken çocuklar ve gençlerse kendi zevklerine uygun olarak tercih yaparlar.

 

Gençler daha modern desenlerin olduğu ürünleri tercih ederken çocuklar ise birbirinden farklı çizgi film karakterlerinin erkek çocuklarına Süpermenlerin, kız çocukları için yine Barbie Elsa şeklinde kahramanların yer aldığı nevresim takımlarını tercih etmektedir. Bu şekilde birbirinden farklı olan desenleri tercih ederek sizlerde kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin kumaşları ise daha çok Pamuklu kumaşlardan yapılmaktadır. Yine çiftler için olan çift kişilik nevresim takımlarında ise saten ipek ve ince keten ya da Pamuklu kumaşlar tercih edilerek hazırlanmaktadır. Sizlerde kendi zevkinize en uygun ürünleri seçerek evinizde kullanabilirsiniz.

 

Nevresim Takımı İçeriği 

Nevresim takımları çarşaf nevresim ve yastıklarından oluşmaktadır. Ölçüleri yeni versiyon yatak boyutlarına göre değişmektedir. Tek kişilikler de bir yastık bazen iki yastık çarşaf ve nevresim şeklinde oluşurken çift kişilik nevresim takımları modellerde kimisinde iki yastık kimisinde dört yastık bir çarşaf bir nevresim şeklinde satışa sunulmaktadır. Sizlerde ihtiyacınıza göre seçenek renk ve ebatlarıyla sitemiz https://www.clasyevi.com/cift-kisilik-nevresim-takimi üzerinden birbirinden güzel modelleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR