clasyevi.com ziyaret etmeniz ve siteden alışveriş yapmanız portali kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Burada yer alan kullanım şartları, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Sitede yer alan bütün yazınsal ve görsel malzemeler (fotoğraf, video, çizim, grafik, illüstrasyon, görüntü dosyası, ses dosyası vb.) 

Aran Tekstil San. Tic. A.Ş.  aittir ve her hakkı saklıdır.

Bu yazınsal ve görsel malzemeler, aksi belirtilmedikçe, her ne amaçla olsun, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bu portalde yer alan herhangi bir içeriğe, Aran Tekstil Tic. ve San. A.Ş.’nin yazılı izni olmadan internet ve bunun dışındaki herhangi bir mecrada yayınlamak ve link vermek kesinlikle yasaktır. 

Sitenin kullanımı sırasında, siteden bilgisayarınıza indirilen  herhangi bir dosyanın çalıştırılması sırasında meydana gelebilecek zararlardan

 Aran Tekstil Tic. ve San. A.Ş sorumlu değildir. 

clasyevi.com'da yer alan form, anket, yarışma, iletişim ve sıkça sorulanlar formlarına kullanıcının girdiği bilgiler 3. kişilerle paylaşılmaz.

clasyevi.com'da yer alan form, anket, yarışma, iletişim formlarında kullanıcının girdiği bilgileri Aran Tekstil Tic. ve San. A.Ş satış ve pazarlama çalışmalarında kullanabilir.

Üyelerin T.C. Kimlik numaralarını formda ilgili alana girmeleri gerekmektedir.

Üyeler kayıt sırasında girdikleri üyelik bilgilerini istedikleri zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Üyeler istedikleri zaman üyelikten çıkma hakkına sahiptirler.

clasyevi.com yukarıda belirtilen koşulları  dilediği zaman değiştirme hakkını süresiz ve sebepsiz olarak saklı tutmaktadır.

Yukarıda yazan maddelerin ihlali karşısında, Aran Tekstil Tic. ve San. A.Ş gerekli hukuksal süreci başlatarak gerekli resmi işlemleri yapma hakkına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR