Çift Kişilik Nevresim Takımları Hakkında

Nevresim takımları kış aylarında yorgan geçirerek kullanabileceğiniz %100 pamuktan üretilmiş olup tasarımlarımızın her eve konseptli bir şekilde uygun olarak üretilmektedir. Evinizin dekoruna göre beğenebileceğiniz odanızın halı perde ve yatak odası takımları uyum sağlayacak her konsepte sergileyecek olan bütün ürünleri sizin için özel tasarlanmış ürünlerimizi sizlere sitemizde sunuyoruz.

Ev tekstilinde muazzam desenlerle clasy markamızı kış aylarının vazgeçilmezi saten, ranforce, jakarlı ve çeyiz ürünlerinde özel renk ve desenlerle tasarlanmakta evinizdeki modanın konforlu hale getirilmesi sağlamaktayız.  Nevresim desen çeşitleri geometrik, düz renk, çiçekli,ağaç figürlü vb. bir çok ürünler odanızın renkleriyle farklı renkler olarak tasarlanmıştır Bir nevresim hem kışa uygun hem yaza uygun olabilir mi? Tabi ki size belirtelim ‘’Bütün ürünlerimiz %100 pamuktan olduğu için yazın terletmez kışın ise soğuğu içine almaz ürünlerin dokuması ve dikimi ile size hem kaliteli bir uyku hem daha sıcak ortam sunuyoruz .

Öncelikle şunu da belirtmeliyiz ki sağlıklı bir uyku sizin de hakkınız. Clasy nevresimlerimizin pamuksu ve yumuşak olması da vücudunuzu hem dinç tutar, hem uykunuz da rahatlık sağlayacaktır.

Sade,renkli,çiçek desenli ve daha fazlasını Clasyevi.com da bulabilirsiniz.

İçerik detayları ebatları ve bilgileri:

Nevresim     :220 x220

Çarşaf:         :240 x260

Yastık kılıfı: 50*70 (2 adet) standart yataklara göre üretilmekte olup içerik bu şekildedir.

Yıkama talimatları:

 30 °C’de, ılık suda yıkayınız.
• Düşük ısıda ütüleyiniz.
• Çamaşır suyu kullanmayınız.
• Kuru temizleme yapmayınız.
• Colormatic deterjan kullanınız.
• Santrifüjlü makinede kurutabilirsiniz.
• Ters yüz ederek yıkayınız.
• Yıkarken makinenizi fazla doldurmayınız.
Sürtünerek aşınmasını önlersiniz.


ClasyEvi.com ile mutlu alışverişler dileriz…

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR